Kontakti

JUB Trgovina i promet d.o.o

Kontakti

Telefon

Besplatan info telefon, svaki radni dan od 7:00 do 15:00

0800 200 099

JUB Design Studio izložbeni salon

+385 (1) 6194 344

Računovodstvo

Tel: +385 (1) 6194 354; +385 (1) 6194 345

Fax: +385 (1) 6194 350

Logistika

Samobor: Tel: +385 (1) 6194 349; +385 (1) 6194 351

+385 (1) 6194 356; Rijeka: +385 (1) 6194 357

Dugopolje: +385 (1) 6194 360

Fax: +385 (1) 6194 341

Tehnička potpora na terenu

Regija

Kontakt osoba

Telefon / e-mail

Zagreb

Željko Draženović

Tehničko komercijalni predstavnik

Tel: +385 99 2205 770

e-pošta: Zeljko.Drazenovic@jub.hr

Zagreb

Krapinsko - zagorska županija

Antonio Grizelj

Tehničko komercijalni predstavnik

Tel: +385 99 6330 000

e-pošta: Antonio.Grizelj@jub.hr

Međimurska županija

Varaždinska županija

Kristijan Baranić

Tehničko komercijalni predstavnik

Tel: +385 99 6337 777

e-pošta: Kristijan.Baranic@jub.hr

Koprivničko-križevačka županija

Bjelovarsko-bilogorska županija

Ivica Šigir

Tehničko komercijalni predstavnik

Tel: +385 91 224 7561

e-pošta: Ivica.Sigir@jub.hr

Zapadna Slavonija

Stjepan Šokac

Tehničko komercijalni predstavnik

Tel: +385 99 2615 825

e-pošta: Stjepan.Sokac@jub.hr

Istočna Slavonija

Mario Barić

Tehničko komercijalni predstavnik

Tel: +385 98 236 672

e-pošta: Mario.Baric@jub.hr

Istra/Rijeka

Šime Ćorić

Tehničko komercijalni predstavnik

Tel: +385 95 6500 702

e-pošta: Sime.Coric@jub.hr

Istra/Rijeka

Draženko Sekulić

Tehničko komercijalni predstavnik

Tel: + 385 91 224 7560

e-pošta: Drazenko.Sekulic@jub.hr

Sjeverna Dalmacija

Predrag Poljak

Tehničko komercijalni predstavnik

Tel: +385 99 7313 760

e-pošta: Predrag.Poljak@jub.hr

Južna Dalmacija

Marin Martinović

Tehničko komercijalni predstavnik

Tel: +385 98 236 670

e-pošta: Marin.martinovic@jub.hr

Marketing

Kontakt osoba

Telefon / e-mail

Ivan Magdić

Koordinator marketinga i unapređenja prodaje

Tel: +385 95 6500 700

e-pošta: Ivan.Magdic@jub.hr

Projekti

Kontakt osoba

Telefon / e-mail

Teo Lončar

Tehničko komercijalni predstavnik

Tel: +385 99 2247 530

e-pošta: Teo.Loncar@jub.hr

 

Program JUB Design Studio vam na tipskim primjerima olakšava odabir boja i tekstura.
Prilikom kupnje JUBIZOL fasadnog sustava, izrada računalne simulacije za Vaš objekt je besplatna.
Kontakti JUB Design Studio: JUB Trgovina i promet d.o.o.; Ulica hrvatskih branitelja 11; 10 430 Samobor; T: +386 1 6194 344, E: design-studio@jub.hr